הודעה נשלחה בהצלחה !
חזרה למעלה

מהו קוד אשפוז סיעודי? וכיצד מקבלים אותו?

קוד אשפוז סיעודי – מהו וכיצד מקבלים אותו?
חוששים מהעלויות הגבוהות של טיפול בקשיש סיעודי במסגרת בית אבות? קבלת קוד אשפוז סיעודי ממשרד הבריאות תאפשר לכם לקבל סיוע מהמדינה, ובכך לא להתפשר על איכות הטיפול הניתן ליקירכם.
 
טיפול סיעודי הוא הוצאה כספית משמעותית
קבלת טיפול סיעודי כרוכה בהוצאה כספית גבוהה, אשר עבור מרבית המשפחות מהווה נטל כספי כבד. הטיפול בזקנים סיעודיים במסגרת של בית אבות וגם שלא במסגרת בית אבות צריכה להתקיים לכל אורך שעות היממה, שבעה ימים בשבוע. מאחר וטיפול זה איננו כלול בסל הבריאות, הרי שמשפחות רבות מוצאות את עצמן מוטרדות בשאלות קשות אשר נוגעת לסדרי העדיפויות הפיננסיים במשפחה. כדי לאפשר לכם לא להתפשר על איכות הטיפול הניתן לאדם המבוגר הקרוב ללבכם – ודאי תשמחו לגלות כי קיימת דרך להפחית את גודל ההוצאה.
 
קוד אשפוז ממשרד הבריאות – סיוע במימון הטיפול
קבלת קוד אשפוז ממשרד הבריאות מהווה את הדרך המובילה לקבלת סיוע והשתתפות במימון עלויות הטיפול בזקנים סיעודיים. קבלת הקוד אמנם כרוכה בהגשת טפסים ובלא מעט בירוקרטיה, אך בסופה – יוכל המשרד הממשלתי להחליט כי הוא משתתף בגובה כזה או אחר במימון הטיפול. זאת בהתאם למצב הכלכלי של בני המשפחה ושל האדם הסיעודי.
 
קבלת קוד אשפוז סיעודי – מאיפה מתחילים?
הפנייה לקבלת קוד אשפוז סיעודי מבוססת על המצאת מסמכים בשני ערוצים במקביל – הוכחת מצבו הגופני של האדם שנמצא במצב סיעודי, לצד הוכחת מצבה הכלכלי של המשפחה התומכת. הפנייה מתחילה בהצגת מסמכים המעידים על מצבו הבריאותי של המבקש, והבאת מידע שיתמוך בהחלטה שהוא אכן זקוק לטיפול צמוד במסגרת של בית אבות סיעודי. מסמכים אלו כוללים חוות דעות רפואיות, תוצאות בדיקות והמלצות מגורמים מוסמכים אשר יש בהן בכדי להעיד על מצבו הגופני, הקוגניטיבי והנפשי. באשר למסמכים הכלכליים, יש להציג אישורים ותדפיסים שונים המפרטים את המידע על השתכרות של בני המשפחה התומכים.
 
קבלת הקוד מותנית בהצגת נכונות לקליטת הקשיש
קבלת קוד האשפוז מותנית בהצגת נכונות לקליטת האדם הסיעודי בבית אבות סיעודי כלשהו בו קיים מקום פנוי. לצורך כך, יש ליצור קשר עם בית אבות סיעודי מומלץ באזור מגוריכם ולוודא כי זהו אכן המוסד בו אתם מעוניינים לשכן את יקירכם. לאחר שבחרתם בבית האבות שמצא חן בעיניכם, תוכלו לקבל מצד המוסד המדובר אישור כי הוא אכן פנוי ונכון לקלוט את הקשיש הסיעודי במסגרתו.
 
קבלת קוד אשפוז סיוע במימון דיור באחוזת לב בחיפה
לנו, בבית האבות הסיעודי אחוזת לב, חשוב שתכירו את האופציה לקבלת קוד אשפוז סיעודי.
 הצוות המקצועי שלנו כולל רופאה גריאטרית, מנהל ,ועובדת סוציאלית ,שהם בעלי ניסיון של כ-30 שנה , ויכולים לעזור לכם למלא את הטפסים הנדרשים בצורה הנכונה והטובה ביותר. אתם מוזמנים לקבוע אצלנו פגישת יעוץ חינם , שבה אנו נעניק מניסיוננו הרב ונלווה את התהליך מראשיתו. במידה וקיימת זכאות לקבלת קוד, נוכל לחסוך למשפחה כסף רב, וזמן שנדרש למילוי כל הטפסים בצורה נכונה. תהליך נכון ימנע מהמשפחה ריצות מיותרות ועוגמת נפש.
 
משפחות רבות מעולם לא שמעו על האפשרות לקבלת סיוע זה – וברצוננו להפיץ את הבשורה כך שתהיה נגישה בעבור מי שמידע זה רלוונטי עבורו. במידה ואתם מעוניינים לשכן את יקיריכם בבית האבות הסיעודי אחוזת לב, נשמח להרחיב ולספק פרטים נוספים לגבי תהליך הקבלה של קוד אשפוז סיעודי. תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני במספר 04-7792100.