הודעה נשלחה בהצלחה !
חזרה למעלה

5 יתרונות למעבר לבית אבות סיעודי

מתחבטים בשאלה האם להעביר את הוריכם למגורים בבית אבות סיעודי? כדי לסייע לכם בקבלת החלטה מושכלת, ריכזנו עבורכם חמישה יתרונות משמעותיים אשר טומן בחובו מעבר זה.
 
יתרון ראשון: טיפול מקיף בזמינות של 24/7
בתי אבות סיעודיים מספקים לדיירים המתגוררים בהם טיפול מלא, רציף ובזמינות מלאה. שירותים דחופים או  סעד במקרי חירום ניתנים לדיירים במשך כל שעות היממה ובכל ימות השבוע, ויתר השירותים (מסגרות פנאי, טיפולים תומכים ומשלימים) ניתנים באופן שוטף בשעות הפעילות היומית.
באחוזת לב צוות מסור המונה מגוון בעלי מקצוע –צוות המטפלים הנו בעל וותק וניסיון רב שנים, הצוות הרפואי עליו נמנים רופאים מומחים בתחומי הגריאטריה, הנוירולוגיה והרפואה הכללית; אחיות ואחים; צוות המספק טיפולים משלימים כגון פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק.
צוות של עובדות סוציאליות מספקות תמיכה רגשית וכן סיוע במיצוי זכויות מול מוסדות המדינה.
 
כל הטיפולים שזמינים בבית האבות הסיעודי אחוזת לב, חוסכים מבני המשפחה את הצורך להתרוצץ  עם הזקן הסעודי לבתי חולים ,מרפאות חוץ וטיפולים משלימים, שיכולים לבוא על חשבון זמן איכות עם בני משפחה אחרים כגון בן זוג, ילדים ונכדים או על חשבון העבודה. הטיפול התדיר בהורים הסיעודיים מהווה נטל על שגרת החיים בעת שמזעיקים אתכם לתת מענה לצורך דחוף של הורה חסר אונים שזקוק למענה שגרתי כדי לשמור על שלומו ועל בריאותו.
 
יתרון שני: טיפול בהתאמה אישית לצרכים האינדיווידואליים של אנשים במצב סיעודי
ממש כפי שהיו בצעירותם, גם קשישים סיעודיים ממשיכים לשמור על זהותם האישית ומאפייניהם הייחודיים. בתי אבות סיעודיים מסוגלים להציע לכל קשיש את המערך הטיפולי והתומך המתאים לו באופן אישי. הצוות המקצועי מקפיד להתאים את הטיפול הפיזי, הקוגניטיבי והרגשי לצרכים ולרצונות של דיירי המקום בשיתוף פעולה ובשקיפות מלאה עם  בני המשפחות העומדים עימם בקשר.
 
יתרון שלישי: הנעמת הזמן הפנוי של הדיירים
כחלק מחבילת טיפול רחבה ומקיפה, בתי אבות סיעודיים מקפידים להציע לדיירים מגוון פעילויות במטרה להנעים את זמנם. אלו כוללות פעילויות בתחומי האמנות, המוזיקה, התנועה והרחבת הדעת. כל קשת הסדנאות, החוגים וההפעלות ניתנת על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם המורגלים בעבודה עם אוכלוסיות סיעודיות.
 
יתרון רביעי: יצירת רשת ביטחון עוטפת ומסורה
בזכות ההיכרות האישית של הצוות המקצועי עם כל אחד מהדיירים במקום, נוצרת רשת ביטחון עוטפת ומסורה המותאמת לכל דייר ודיירת. מרשת הביטחון נהנים לא רק הדיירים עצמם, המרגישים כי יש מי שרואה ומכיר אותם ודואג להם – אלא גם בני המשפחה של הדיירים. כך למשל, רק היכרות אישית ורצופה יכולה לאפשר פיקוח וניטור בזמן אמת אחר התדרדרות במצבם של הדיירים, ולתפוס אותה כשהיא עדיין במסגרת חלון הזמנים הקריטי המאפשר טיפול מייצב.
 
יתרון חמישי: יצירת קהילה תומכת
מגוון הפעילויות בהן יכולים לעסוק זקנים סיעודיים הולך ומצטמצם ככל שמצבם מחמיר. להבדיל מהמשך מגורים במסגרת עצמאית, מעבר אל בתי אבות סיעודיים מאפשר לקשישים להיפגש עם אנשים נוספים המצויים במצב דומה לשלהם. מפגש זה מייצר קהילה תומכת אשר מסייעת בהפגת הבדידות, שהינה אחת מהתופעות הקשות ביותר בקרב אוכלוסייה זו.
 
כל זאת ועוד – בבית האבות הסיעודי אחוזת לב
בבית האבות הסיעודי אחוזת לב שבחיפה תוכלו למצוא את כל היתרונות שתוארו לעיל ועוד רבים נוספים שאנו מציעים לקהילת הדיירים ולבני משפחותיהם. תשתיות מן הטובות בארץ, צוות מקצועי מסור ומנוסה, מערכות טכנולוגיות מתקדמות, מערך פנאי עשיר ומגוון – כל אלו הופכים את אחוזת לב לאחד מבתי האבות הסיעודיים המובילים בארץ. פנו אלינו לקבלת פרטים נוספים ומידע רלוונטי בטלפון 04-7792100. אחוזת לב – מוסיפים חיים לשנים.