הודעה נשלחה בהצלחה !
חזרה למעלה

כל הסיבות לבחירת בית אבות סיעודי

כדי לקבל בלב שלם את ההחלטה להעביר את ההורה הסיעודי שלכם לבית אבות סיעודי, חשוב להכיר תחילה חלק מהיתרונות שבתי אבות סיעודיים מציעים לדייריהם.
 
שומרים על היקר לכם מכל בכל שעות היממה
בית אבות סיעודי מאפשר לבני המשפחה של הדיירים להיות סמוכים ובטוחים כי ההורה הסיעודי שלהם נמצא בידיים טובות. מערכות הגנה תומכות בדיירים על מנת להבטיח את שלומם. כך למשל, במיטות המשוכללות שנמצאות אצלנו באחוזת לב מותקנים חיישנים שמאפשרים לזהות בזמן אמת תנועות פתאומיות או חשש למצב של נפילה. זיהוי מצבים אלו בזמן אמת תורם לשמירה על בטיחות ובטחון אישי של הזקן הסיעודי, על ידי מעקב שוטף. המערכת מספקת מידע שמאפשר לזהות ולעקוב אחר צורך בסיוע בהחלפת תנוחה במיטה ומניעת מצבי נפילה ובכך, למנוע הדרדרות פיזית פתאומית כתוצאה מחבלה הקשורה בנפילה מהמיטה.
 
הבטחת שירות אמין - פיקוח על צוות העובדים
כדי להבטיח שהזקן הסיעודי מקבל את כלל השירותים להם הוא זקוק, אבו בבית האבות הסיעודי אחוזת לב מקפידים לפקח באופן רציף על צוות העובדים באמצעות מנגנונים טכנולוגיים שפועלים בכל עת. החדרים והמרחבים הציבוריים באחוזת לב מצוידים במצלמות המתעדות את המתרחש לכל אורך שעות היממה. בנוסף, המסדרונות והשטחים הציבוריים מרושתים בחיישני תנועה, המאפשרים לעקוב אחר לוח הזמנים של ביקורי הצוות בחדרים.  במקרה בו מתעורר חשד לגבי טיב הטיפול בדייר הקשיש, ניתן לוודא מעבר לכל ספק כי הוא אכן מקבל את הטיפול המסור לו הוא זכאי. 
 
טיפול מסור ומקצועי – והלב שלכם נקי מדאגות
הטיפול בהורים קשישים במסגרת שאיננה של בית אבות סיעודי, יכול לגבות מחיר גבוה מבני המשפחה הצעירים הדואגים לחיי ההורה ולרווחתו. הבחירה להעביר את האדם היקר לכם לבית אבות סיעודי תורמת לא רק לשיפור באיכות החיים שלו ברמה הבריאותית והנפשית גם יחד, אלא גם מסייעת לכם, בני המשפחה המסורים. בזכות הטיפול המקצועי של צוות העובדים במקום תוכלו להסיר משקל רב של דאגה מעל לבכם, ולהתפנות לחייכם האישיים והמשפחתיים ולהקדיש מזמנכם להנעמת זמנו של ההורה הסיעודי ולחיזוק הקשר הבינאישי ביניכם בביקוריכם בביתו החדש.
 
אחוזת לב – בית אבות סיעודי בחיפה שהוא בית
גם לאחר שהשתכנעתם כי המעבר לבית אבות הוא הפתרון הנכון והמתאים למצב, עדיין נותרה לכם החלטה משמעותית לקבל – באיזה בית אבות סיעודי לבחור? אצלנו באחוזת לב, בית אבות סיעודי בחיפה, תוכלו למצוא בית אבות שהוא גם בית. תמצאו מחלקות קטנות המונות עד 22 דיירים, מה שמאפשר לצוות העובדים הרב מקצועי להעניק לכל אחד ואחת יחס חם, סבלני, אכפתי ואישי.

 
כדי לקבל פרטים נוספים לגבי מכלול השירותים שאנו מציעים באחוזת לב, בית אבות סיעודי בחיפה,
אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר במספר הטלפון 04-7792100.