הודעה נשלחה בהצלחה !
חזרה למעלה

אודות

אחוזת לב בחיפה – הסיפור שלנו

 

אברהם לינקולן: בסופו של דבר, אלו לא השנים בחייך שנחשבות, אלא החיים שבשנותיך.

 
האחוזה לב בחיפה: אחוזת לב הינה בית אבות סיעודי ובית חולים גריאטרי מוביל וייחודי, הממוקם בחיפה. הייחוד שלנו מתבטא לפני הכול במקצועיות, בתנאים הטובים וביחס האישי שאנו מעניקים לדיירינו היקרים. ההצלחה שלנו מתבססת על הניסיון הרב של חברת "אחוזת לב" הפועלת בענף הגריאטריה כבר למעלה מ-30 שנה, ומתחדשת באופן מתמיד בטכנולוגיות מתקדמות ובשיטות הטיפול העדכניות ביותר.  
 
 
הרוח החדשה נושבת אצלנו. אחרי עשרות שנים התחדשנו במבנה ובניהול גם יחד. המבנה עבר חידוש, שיפוץ והתאמה, ואושר ע"י משרד הבריאות לקבל 90 מיטות סיעודיות לפי פרוגרמה 2016, תקן הבניה ותכנון העדכני ביותר. במאי 2017 גם הנהלת הבית התחלפה, וזכויות הניהול הועברו לידי חברת "אחוזת לב" הוותיקה והמומחית בתחומה. כל זה נעשה כדי להעניק לדיירי אחוזת לב את איכות החיים הטובה ביותר.
 
 
אנחנו כאן בשביל דיירינו עם כל היתרונות
 
מערכות קריאה ופיקוח להגנה 24/7 – אחוזת לב מצוידת במצלמות חדשניות ובטכנולוגיה פורצת דרך, שמאפשרת הגנה ושמירה 24/7 על הדיירים הסיעודיים. מערכתAMITY  המתקדמת, שהותקנה לראשונה בארץ בבית אבות סיעודי, כוללת קריאת אחות, מידע על זמני ואיכות השינה של הדיירים, התרעות על חשש לנפילה ומעקב אחר פעילות חריגה לרבות יציאת דיירים דמנטיים ממיטתם בזמנים חריגים, התרעות לשינוי מנח של דיירים כמידע חשוב למניעת פצעי לחץ, פיקוח על זמני התגובה של הצוות ועל ביצוע סיורים בין החדרים בשעות הלילה.
 
 
טיפול אישי מסור ומכבד – טובת הדיירים ושמירה על בריאותם וכבודם הינן בראש מעייננו. בהתאם לכך בית האבות הסיעודי כולל  4 מחלקות קטנות בהן 22 דיירים בכל מחלקה. המחלקות הקטנות מאפשרות  מתן שירות מיטבי וטיפול אישי לכל דייר.
 
צוות רב תחומי – באחוזת לב פועל צוות רב מקצועי מיומן בהנהלתה של ד"ר לפין אולגה, מומחית לגריאטריה.  הצוות המיומן והמסור מוכשר לטפל גם במקרים מורכבים וחריגים. 70% מהעובדים הינם דוברי רוסית בנוסף על עברית.
 
חדרים מאובזרים היטב – כל חדרי הבית מצוידים במיטות סיעודיות משוכללות ובטלוויזיות אישיות לרווחת הדיירים.
 
פעילות תרבותית וחברתית מגוונת – בבית האבות מתקיימת פעילות ענפה ומגוונת, שחלקה כוללת שילוב של הדיירים בקהילה הסובבת את בית האבות. מערך הפעילות כולל בין השאר: בישול ואפייה, מוזיקה, אומנויות יצירה וטיפול בבעלי חיים. במקום פועל בית כנסת המשרת את הדיירים, המשפחות והקהילה.
 
מימון ועלויות - אנו מקבלים דיירים סיעודיים במימון משרד הבריאות, מסייעים בתהליך קבלת קוד ממשרד הבריאות, וכן מתחשבים ומתאימים את עצמנו ליכולת הכספית של בני המשפחה בשלב טרום קוד.
 
מיקום ונגישות – אחוזת לב ממוקמת בהדר הכרמל במיקום מרכזי בחיפה, בצמוד לאזור מסחרי ובקרבת קווי תחבורה רבים.
 
 
בשורה התחתונה - אנחנו עושים הכול כדי להוסיף חיים לשנים של יקיריכם.